Podziękowania

 

 

Podziękowania za wsparcie okazane w ubiegłych latach. Aktualizacja.

Serdecznie dziękuję za wszelkie wpłaty związane z rozliczeniem% w ostatnich latach. Na początku muszę przeprosić, za kilkuletni brak wpisów na mojej stronie internetowej. Jednak wraz ze wzrostem popularności Social Mediów przeniosłem się na mój profil Facebookowy. Wiele osób prosiło mnie o uaktualnienie informacji także na stronie, co niniejszym czynię. Dołożę wszlekich starań, aby pozostać z Państwem w kontakcie zarówno tutaj, jak i w moich socialach.

czytaj więcej...

Podziękowania za wpłaty na subkonto PARI w roku 2018

System napędowy do wózka E-fix, dzięki któremu poczułem powiew samodzielności, skutkujący możliwością zaangażowania się w bardzo wiele różnych działań wspierających koleżanki i kolegów z niepełnosprawnościami. Bardzo potrzebna rehabilitacja i specjalistyczne opatrunki po długim pobycie w szpitalu w pierwszej połowie 2018 roku. To właśnie przede wszystkim te dobra udało się sfinansować dzięki wsparciu dobrodziei, którzy przekazali 1%% na subkonto PARI w Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia we Wrocławiu.

czytaj więcej...

Podziękowania za wpłaty na subkonto PARI w roku 2017

Rok 2017 był dla nas szczególnie trudny. Ponad półroczny pobyt w szpitalu dał się mocno we znaki. Trzeba odbudować formę, aby móc wrócić do aktywności społecznej i zawodowej. Przede mną wiele godzin rehabilitacji i różnych form leczenia. Wierzę, że Państwa wsparcie pomoże szybko powrócić do dawnej dyspozycji. Tym bardziej z całego serca dziękuję za wszystkie wpłaty na subkonto "PARI" w Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia w 2017 roku. Dzięki Państwa pomocy dużo łatwiej było o zakup: specjalistycznych opatrunków, leków i opłacenie rehabilitacji.

czytaj więcej...

Podziękowania za wpłaty na subkonto PARI w roku 2016

Z całego serca dziękuję za wszystkie wpłaty jednego procenta% na subkonto "PARI" w roku 2016. Wsparcie to umożliwiło mi: korzystanie z usług asystenta osobistego pomagającego w wielu codziennych czynnościach, zakup sprzętu pomocniczego oraz pokrycie kosztów zabiegów rehabilitacyjnych. Za każdą, nawet drobna wpłatę - z całego serca dziękuję!
Co ważne - dzięki Państwa pomocy, ja z kolei mogłem pomagać innym potrzebującym - poprzez społeczne działania i prowadzenie stowarzyszenia wspierającego osoby niepełnosprawne. Pomogli więc Państwo nie tylko mi, ale także wielu innym osobom niepełnosprawnym.

Za każdą wpłatę, niezależnie od jej wysokości z całego serca DZIĘKUJĘ!

czytaj więcej...

Podziękowania za wpłaty na subkonto PARI w roku 2015

W imieniu swoim i mojej żony serdecznie dziękujemy Państwu za wpłaty jednego procenta% na subkonto "PARI" w roku 2015. Wsparcie to umożliwiło mi korzystanie z usług asystenta osobistego, pomagającego mi w wielu codziennych czynnościach. Część kwoty dedykowana była zakupowi nowego wózka i systemu napędowego e-motion. Pozostałe środki wykorzystałem na zabiegi rehabilitacyjne. Za każdą, nawet drobna wpłatę - z całego serca dziękuję.
Co ważne - dzięki Państwa pomocy, ja z kolei mogłem pomagać innym potrzebującym - poprzez społeczne działania i prowadzenie stowarzyszenia wspierającego osoby niepełnosprawne. Pomogli więc Państwo nie tylko mi, ale także wielu innym osobom niepełnosprawnym.

Za każdą wpłatę, niezależnie od jej wysokości z całego serca DZIĘKUJĘ!

czytaj więcej...

Podziękowania za wpłaty na subkonto PARI w roku 2014

Z całego serca dziękuję za wszystkie wpłaty na subkonto "PARI", jakich dokonali Państwo w roku 2014. Dzięki temu wsparciu mogłem zatrudnić asystenta osobistego, który umożliwiał mi swoją pomocą rozpoczęcie każdego dnia. Spora część kwoty przeznaczona była na naprawę mojego wózka, który wyjątkowo często ulegał awariom. Jak zwykle część środków dedykowana było zabiegom rehabilitacyjnym. Za każdą, nawet najdrobniejszą wpłatę - kłaniam się nisko.

Za każdą wpłatę, niezależnie od jej wysokości z całego serca DZIĘKUJĘ!

czytaj więcej...

Podziękowania za wpłaty na subkonto PARI w roku 2013

Rok 2013 był okresem niezwykle trudnym dla mojej rodziny. Śmierć Taty w lipcu poza ogromną stratą w naszych sercach była także zagrożeniem, że ciężar pomocy w moim codziennym funkcjonowaniu spadnie na Mamę. Dzięki między innymi Państwa wsparciu udało się szczęśliwie tego uniknąć, zatrudniając osobistego asystenta czy zakupując specjalistyczny podnośnik ułatwiający codzienne przesiadanie się z łóżka na wózek. Część subkonta "PARI" w Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia została przeznaczona na rehabilitację oraz sprzęt ortopedyczny.

Za każdą wpłatę, niezależnie od jej wysokości z całego serca DZIĘKUJĘ!

czytaj więcej...

Podziękowania za wpłaty na subkonto PARI w latach 2009-2012

Z całego serca dziękuję za wszystkie wpłaty, jakich dokonali Państwo na subkonto PARI w Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia (DFROZ) w latach 2009-2012.

czytaj więcej...

Szansa od Fundacji LC Heart, aby „Powrócić do środowiska”

Podziękowania dla dr Leszka Czarneckiego i Fundacji LC Heart, za pomoc w ramach projektu „Powrócić do środowiska”.
Dziękuję Zarządowi Fundacji oraz Paniom: Katarzynie Oczachowskiej - Małysie i Alicji Oczachowskiej - za pomoc, życzliwość i wsparcie przy realizacji tego projektu.
W dniach 11-12 października 2008 roku rozpocząłem edukację w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w Dolnośląskiej Szkole Wyższej na specjalności: dziennikarstwo sportowe. Podjęcie nauki na tej uczelni jest realizacją moich marzeń i pasji. Nie byłoby to możliwe gdyby nie pomoc Fundacji LC Heart, która pokryła koszty mojej nauki.
Zapraszam do zapoznania się z pełnym i oficjalnym tekstem podziękowań !!!

czytaj więcej...

Okno na świat od Fundacji LC Heart

Podziękowania dla dr Leszka Czarneckiego i Fundacji LC Heart, za zakup i instalację platformy, dzięki której bez problemu mogę pokonywać schody. Dziękuję również Paniom: Katarzynie Oczachowskiej - Małysie, oraz Alicji Oczachowskiej, za pomoc i wsparcie przy realizacji tego projektu. Zapraszam do obejrzenia zdjęć platformy schodowej w mojej galerii.

czytaj więcej...

Koniec okresu rozliczeń podatkowych za rok 2007/2008

Podziękowania za wszystkie wpłaty, jakich dokonali Państwo na moje subkonto PARI w Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia we Wrocławiu, w 2008 roku.

czytaj więcej...

Koniec rozliczeń podatkowych za rok 2006/2007
Lista darczyńców

Podziękowania za wpłaty darowizn i 1 procenta%, na subkonto PARI w Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia we Wrocławiu w 2007 roku. Zapraszam do przeglądnięcia listy darczyńców.

czytaj więcej...

Koniec rozliczeń podatkowych za rok 2005/2006
Lista darczyńców

Podziękowania za wpłaty, jakich dokonali Państwo na moje subkonto PARI w Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia we Wrocławiu w 2006 roku. Zapraszam do zapoznania się z listą darczyńców.

czytaj więcej...

Koniec rozliczeń podatkowych za rok 2004/2005
Lista darczyńców

Podziękowania za pierwszy rok wpłat, jakich dokonali Państwo na moje subkonto PARI w Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia we Wrocławiu, w 2005 roku. Zapraszam do przeglądnięcia listy moich darczyńców.

czytaj więcej...

 

„Jesteś tym co podołasz”

- Wiesława Szmborska

Każdy, kto stracił sprawność fizyczną, musi przejść długą i bolesną drogę, aby na nowo móc cieszyć się życiem. Ta trudna sytuacja wiąże się z przykrymi doznaniami – bólem, strachem i samotnością, które jednak z czasem można przezwyciężyć

- Paweł Parus